Nefes Nefese Dizinin Yurt Dışı ve Yurt İçi Çekimleri Nerede Yapılıyor ?

13 Temmuz 2018 234 0 0

Son dönemin dizilerinden biri olan Nefes Nefese dizisinin ekranlarda yer alması için geri sayım başlamış olup merakla beklenmektedir. Başrollerinin Şükrü Yıldız, Melisa Şenolsun, Şebnem Hassanisoughi, Ezgi Şenler ve Gülçin Santırıcıoğlu’nun paylaştığı dizinin yönetmenliği usta oyuncu Uğur Yücel tarafından yapılmaktadır. Daha önce başarılı işlere imza atan Selin Tunç ise dizinin senaristliğini yapmaktadır. Oldukça genç bir oyuncu kadrosundan oluşan Nefes Nefese dizisinin çekimleri Adana ve Antakya illerinde yapılmaktadır. Nefes Nefese dizisinin ilk bölümlerinin çekimleri Almanya’da Berlin şehrinde gerçekleşmiş olup diğer bölümlerin çekimlerine ise Adana ve Hatay illerinde devam edilmiştir. Yapımcılığı TMC Film tarafından yapılan dizi için üç farklı yerde set kurulmuş ve Berlin’de başlayan hikaye iki ilimizde sürdürülmektedir. Özellikle de dizinin çekimlerinin yapıldığı bazı mekanları merak eden izleyiciler için bu bilgileri edinerek paylaşmaktayız.

Nefes Nefese Dizisi Çekim Alanları

2018 – 2019 sezonu için çekilen Nefes Nefese dizisi aksiyon türünde olup konusu izleyicinin merakını uyandırmaktadır. Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayacak ve devam edecek olan dizinin tahmini olarak 2018 yılı Temmuz ayında izleyici ile buluşması beklenmektedir. Şimdiden tanıtım fragmanı ile izleyicinin ilgisini çeken dizinin konusundan kısaca bahsedelim. Berlin şehrinde Uğur Yücel tarafından canlandırılan karakter olarak baba Ayaz Kıran, Melisa Şenolsun’un canlandırdığı kızı Rüya ile birlikte sakin bir hayat sürmektedirler. Rüya hiç görmediği annesinin Suriye’de olduğunu öğrendiğinde işgal altında bulunan köye girmek için Boran (NickXhelilaj) ile sahte bir evlilik yapmak ister. Annesini aramak için çıktığı yolda kendisini Antakyalı bir ailenin içinde başka bir macerada bulur. İçinde bulunduğu durumun sorumlusu olan Atmaca lakaplı babasının karanlık yönünü henüz daha bilmemekte olan Rüya’nın yaşadığı bu maceralar sırasında yolu altı yıl sonra evine dönen Şükrü Özyıldız’ın canlandırdığı Yusuf karakteri ile kesişir. Fragmanının yayınlanması ile birlikte merakla beklenen dizinin yakında izleyenleri ile buluşması beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Gora Filmi Nerede Çekildi başlıklı makalemizde Gora Filmi Nerede Çekildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: Nefes Nefese Dizisi Çekim Alanları Categories: Diziler Ne Zaman Çekiliyor?
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir