Masum Değiliz Dizisinin Çekim Yerleri

09 Temmuz 2018 210 0 0

Türk dizi sektörü şüphesiz dünyanın önde gelen ve ilgiyle takip edilen nadir sektörleri arasında yer alıyor. Bu sebeple gerek ulusal televizyon kanallarımızda gerekse yeni yeni hayatımıza girmekte olan internet ortamında birçok yeni içerik oluşturulup, seyircilerin beğenisine bırakılıyor. Ancak değişen ve devamlı gelişen görsel medyada izleyicinin merak duygusunu ön plana çıkartmayı, yayınlanan yüzlerce içerik arasından kendi farkını ortaya koymayı ve izleyicilerin beğenisini kazanarak ayakta kalmayı başarabilen projelerin sayısı bir hayli düşük kalıyor. Masum Değiliz dizisi beğeniyle izlenen ve takip edilen dizilerden biri olmuştur.

İşte 2018 yılının ilk aylarındadaha fragmanları yayınlanmaya başladığı andagerek kadrosuyla, gerekseilgi çekici konusuyla dikkatleri üzerine toplayan ATV ‘ nin“Masum Değiliz” dizisi büyük bir kitle tarafından merakla beklenmekteydi. Yapımcılığını “KolibaFilm”in başarılı ismi Ata Türkoğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serkan İpekören oturduğu, senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Pelin Karamehmetoğlu ve İlke Yeşilay ortaklığında kaleme alınan, başrollerini genç kızların sevgilisi, yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile son yıllarda yıldızı parlayan güzeller güzeli oyuncu Damla Sönmez’ in paylaşmaktadır.  Ayrıca Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası gibi usta isimlerinde yer aldığı dizininilk bölümü 31 Mart 2018 Cumartesi günü ekranlara merhaba demiş, ancak hedeflenen başarıya ulaşamadığından dolayı daha 3. bölümde yayın hayatına veda etmek zorunda kalmıştır.

İstanbul Beykoz’ da dizinin çekimleri için kiralanan bir Kundura Fabrikası’nın içine karakterlerin yaşadığı evler ve Selin’ in çalıştığı kafegibi yerler, yapım işini üstlenen Koliba Film tarafından büyük bir maaliyetle inşa edilmiş, doğal ve gerçekçi bir mahalle ortamı adetayaratılmıştır. Dizinin geçiş sahneleriyle beraber Mert ve Selin’ in akıllara kazınan duygusal sahil sahnelerinin çekimleri Ortaköy’ deyapılmış, filmin ana konusu olan olayın gerçekleşmesi sonucu cesedin gömülmesi için en uygun yer Polenezköy’ de ki ormanlık alan seçilmiş ve hikayenin geçtiği mahkeme sahnelerinin çekimleri ise İstanbul Anadolu Adalet sarayında tamamlanmıştır.

Masum Değiliz dizisinin konusuna da kısaca değinmek gerekirse Mert, Volkan ve Emir, yıllardan beri birbirinden hiç ayrılmamış 3 yakın arkadaştır. Bu 3 yakın arkadaş, Mert ile Ceyda’nın nişan gününde Ceyda’nın kardeşi Umut’ unda dahil olacağı büyük bir olaya karışırlar. Hepsinin hayatlarını değiştiren bu olay, bundan sonra aralarında tutmaları gereken büyük bir sır olarak kalacaktır.

Bir önceki yazımız olan 4N1K İlk Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde 4N1K İlk Aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: çekim yerleri, diziler, Masum Değiliz Categories: Diziler Ne Zaman Çekiliyor?
share TWEET PIN IT SHARE share share
Related Posts
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir