kurtlar vadisi pusu nerede cekiliyor

Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor?

12 Haziran 2018 447 7 0

Kurtlar Vadisi Pusu nerede çekiliyor merak edenler için detaylı bir araştırma yaptık. Yeni sezonu başlayan Kurtlar Vadisi Pusu’nun çekim yapılan yerleri ile ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda Çengelköy civarında çekimlerin yapıldığını öğrendik. Kurtlar Vadisi Pusu‘nun yeni sezon çekim yerlerini ilerleyen günlerde sizler için araştıracağız. 10 yıldır ekranlarda görünen ve yayınlandığın günün reyting rekorlarını elinde barındıran dizinin çekim yerleriyle ilgili biraz daha bilgi sahibi olduk.

Çekimlerinin neredeyse tamamı İstanbul’da yapılan dizinin Çengelköy yanısıra Beykoz, Üsküdar ve Kadıköy‘de çekimleri yapılmaktadır. 10 yıldır devam eden Kurtlar Vadisi Pusu diğer dizilerden farklı olarak birden fazla semtte çekimi yapılan bir dizi. Yer bilgileri geldikçe sizlere ulaştırmaya çalışacağız. Bu noktada herzaman ifade ettiğimiz gibi çekime gitmek isteyenler en sağlıklı bilgiyi yapımcı firmadan alabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Şefkat Tepe Hangi İlde Çekiliyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tags: kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi, kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Comments
 1. -

  bende kurtlar vadisinde oynamak istiyorum

 2. -

  Bizede bi rol yokmu burda tüm Türkiye burda

 3. -

  bende dizide cekilmek istiyorum

 4. -

  kurtlar vadisini çok severek izliyor ve rol almak çok istiyorum

 5. -

  10 sezondur kurtlar vadisi çıkıyor bütün herkes öldü bir POLAT ALEMDAR ölmedi yeter artık ölde şu diziden kurtulalım

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir