küçük bir hikaye

Küçük Bir Hikaye Dizisi

09 Eylül 2018 339 0 0

Küçük Bir Hikaye Dizisi 

Bu dizi en başta TV8 ekranlarında yayınlanacağı için dikkat çekmektedir. Çünkü TV8 program akışında dizi türü gösterimleri pek yer vermiyordu. Ancak son zamanlarda yapılan açıklamaya göre TV8’de dizi izleme rahatlığı izleyiciye sunulacaktır. Küçük Bir Hikaye Dizisi Nerede Çekiliyor? şimdiden merak konusudur. Ancak bu konu ile ilgili kesin bir açıklama gelmemiştir. Sonbahar sezonu ile birlikte dizi sezonunun açılması izleyiciyi bir hayli meraklandırmaktadır. Küçük Bir Hikaye Dizisi’nin yapımcılığını başarılı yapımcı Fatih Aksoy Tarafından sürdürüleceği duyurulmuştur.

Küçük Bir Hikaye Dizisi Oyuncuları

Küçük Bir Hikaye dizisi nerede çekiliyor ve oyuncu kadrosunda kimler var? İzleyiciler tarafından bir hayli merak edilen konular arasındadır. Dizide en dikkat çeken oyuncular Beren Gökyıldız, küçük yıldız Anne dizisinde gösterdiği performans ile halen seyirci üzerindeki etkisini sürdürmektedir. Diğer başrol oyuncusu Buğra Gülsoy, oyuncu Fatmagülün Suçu Ne ve Aşk Yeniden dizilerinde gösterdiği başarı ile izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Diğer başrol oyuncusu 2008 Türkiye güzeli Leyla Lydia Tuğutlu’dur. Hem model olarak hem oyuncu olarak kendini geliştiren Leyla Lydia Tuğutlu yer aldığı rollerin altından başarı ile kalkmaktadır. İzleyicinin merakla beklediği dizinin yayın tarihi ile ilgili kesin bilgi bulunmamaktadır.

Küçük Bir Hikaye Dizisi Konusu

Bu dizi My Fair Lady ismini taşıyan Kore dizinin Türkiye uyarlaması olarak seyirci karşına çıkacaktır. Dizinin konusu ve ismi konusunda tam karara bağlanmasa bile kısaca bahsedilen konusu: Eşinden ayrılmış ve hasta bir çocuğu olan adamın hayat hikayesi anlatılmaktadır. Unutkanlık hastalığına yakalanan küçük kızın babası hapse girmiştir. Tek başına kalan küçük kızın dramı izleyiciye yansıtılacaktır. Küçük Bir Hikaye dizisi nerede çekiliyor? Kadar konusu da merak uyandırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Koca Koca Yalanlar Dizisi Çekim Mekanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir