koca koca yalanlar

Koca Koca Yalanlar Dizisi Çekim Mekanları

08 Eylül 2018 262 0 0

Koca Koca Yalanlar Dizisi Çekim Mekanları

Yaz sezonuna iddialı bir giriş yapan Koca Koca Yalanlar dizisinin çekim mekanları söz konusu olduğunda karşımıza farklı seçenekler çıkmaktadır. Dizinin çekim mekanları lüks ve gösterişli yapısı ile İstanbul şehrinin Fatih, Sariyer ve Beykoz’dur. Dizinin ana seti Beykoz’da kurulmuştur. Lüks evleri, restoranları, iş merkezleri dizinin dikkat çeken detayları arasındadır. Dizi, izleyiciyi hem güldürüyor hem de duygulandırıyor. Dizide anlatılan en yoğun duygular Sevg, aile, arkadaşlık, hayal kırıklığı ve aldatmadır. Tüm duygular komedi ile birleştirilerek izleyiciye sunulmaktadır. Limon Film tarafından izleyici beğenisine sunulan dizi şimdiden çok sevilmiştir.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizide anlatılan hayat, Koca Koca Yalanlar dizisi çekim mekanları nerededir? Sorusuna dikkat çekmektedir. Çünkü dizi yapımcıları mütevazi ve lüks hayatı çok güzel yansıtmıştır. Dizinin yapımcılığını Hayri Aslan, Yönetmenliğini Osman Taşcı ve Burcu Alptekin üstlenmiştir. Senaryo yazarlığını Gül Abus Semerci yapmaktadır. Gül Abus Semerci’nin Kırgın Çiçekler ve Aşk ve Mavi gibi başarılı senaryolarda imzası olduğu düşünüldüğünde ne kadar başarı bir işin ortaya çıkacağı açıktır. Sevilen dizinin oyuncu kadrosu Hakan Yılmaz, Evrim Alasya, Tuğçe Karabacak, Müge Bayramoğlu, Sertan Erkaçan, Ferdi Sancar, Selen Uçer ve Rüzgar Aksoy’dan oluşmaktadır.

Koca Koca Yalanlar Dizisi Konusu

Dizinin konusu, mutlu görünen çiftlerin aslında nasıl bir yalanın içinde yaşadıkları anlatılmaktadır. Dizinin ana karakterleri Ahmet ve Müjgan’ın 13 yıllık mutlu bir evliliği ve iki çocukları vardır. Her şey mutlu ve yolunda giderken Müjgan’ın aldatıldığını öğrenmesi ile hayatları alt üst olmaktadır. Aslında Ahmet karısına aşık bir adamdır. Fakat orta yaş bunalımı ve yanlış deneyimleri merak etmesi sonucu her şey yerle bir olmuştur. Bu süreçten sonra Müjgan ve Ahmet arasında geçen komik atışmalar dikkat çekmektedir. Koca Koca Yalanlar dizisi çekim mekanları nerelerdir? Kadar konusu da merak edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kırık Ayna dizisi nerede çekiliyor? başlıklı makalemizde dizi, dizi film ve kırık ayna hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: dizi, dizi film, koca yalanlar, yalanlar Categories: Diziler Ne Zaman Çekiliyor?
share TWEET PIN IT SHARE share share
Related Posts
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir