kırık ayna

Kırık Ayna dizisi nerede çekiliyor?

07 Eylül 2018 259 0 0

Kırık Ayna dizisi nerede çekiliyor?

Yayınlanma yılı: 2018

Yönetmen: Altan Dönmez

Yayınlanacağı Kanal: Fox TV

Senaristi: Volkan Gürses

Çekildiği Yer: Kapadokya ve İstanbul

Yapımcı Film Şirketi: TMC Yapım

Oyuncu Kadrosu: Pınar Deniz, Hatice Aslan ve Ferit Kaya

Fox TV yayınladığı dizilerle reytingleri zorlamaktadır. Yeni sezona damgasını vuracak bir dizinin hazırlığını yapmaktadır. Uzun süre oyuncu kadrosu, yapım ekibi sır gibi saklanan Kırık Ayna dizisi hakkında bilgiler artık netleşti. Temmuz ayının sonunda sete çıkarak çekimlere başlayan muhteşem kadronun harika bir dizi ortaya çıkarması beklenmektedir. Adının konuşulmaya başlanması ile birlikte Kırık Ayna dizisi nerede çekiliyor soruları da gelmeye başladı. Dizinin ilk bölümlerinin mistik havasından dolayı Kapadokya yapılacağı fakat sonrasında İstanbul’a taşınacağı ifade edilmektedir. Dizi, Fox TV ekranlarında Eylül ayının başlarında yayınlanmaya başlayacak.

Şöhret ve Zenginlik Düşkünlüğünün Acı Bedeli

İnternet arama motorlarında, Kırık Ayna dizisi nerede çekiliyor araması çok fazla yapılmıştır. Dizinin çekim yeri kadar dizinin konusu da izleyicilerin merak konusu olmuş durumda. Yönetmenlik koltuğunda Altan Dönmez’in senaristliğini ise Volkan Gürses’in yapacağı film yeni sezonun dramı olacağa benzemektedir. Kırık Ayna’da hayatının gayesine ünlü ve zengin bir şöhret olmayı koymuş olan bir kadının dramatik hikayesi anlatılacak.  Dizi 1970’li yıllardan başlayıp günümüze kadar gelecek. 70’li yıllara ait görüntüler Nevşehir’in Ürgüp ve Göreme ilçelerinde çekileceği, 2018 yılının ise İstanbul’da çekilecek.

Kırık Ayna Oyuncuları

Kırık Ayna dizisi nerede çekiliyor konusunun yanı sıra oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı uzun süre gizemini korudu. Dizi için Selin Şekerciler’e ve daha farklı isimlere teklif götürüldüğü gibi haberler medyada çok konuşuldu. Oyuncu kadrosunun netleşmesiyle birlikte çekimler başladı. Kanal D’de 2 sezon boyunca merakla izlenen tarihi Vatanım Sensin diziyle adından bahsettiren Pınar Deniz filmin başrol oyuncusu. Pınar Deniz dizide şöhret için bedeller ödeyecek Gökçe Yücel’i canlandıracak. Yılların eskitemediği Hatice Aslan ve birçok diziden tanıdığımız Ferit Kaya’nın ise rollerinin daha tam olarak açıklanmadığı bilinmekte. Kırık Ayna veya Kırık Aynalar adıyla yayınlanacak dizinin Fox Tv’de hangi gün ve saate yayınlanacağı ise merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Keşke Büyümeseydik Dizisi Nerede Çekiliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir