kiralik ask nerede cekiliyor

Kiralık Aşk Nerede Çekiliyor?

30 Ekim 2015 703 5 0

Yaz dizileri içerisinde çekim yerlerini öğrenme konusunda en şanslı olduğumuz dizi Kiralık Aşk oldu. Kiralık Aşk nerede çekiliyor sorusuna mırın kırın etmeden cevap verebileceğimiz için de ayrıca mutluyuz. Star TV ekranlarında karşımıza çıkan bu güzel yaz dizisinin başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç oynuyor. Konuyu özet geçecek olursak, garsonluk yapan kızımız iş adamı bir beyle aşk yaşamaya çalışır ve olaylar gelişir. Şimdi bizi ilgilendiren asıl soruya yanıt verelim:

Kiralık Aşk dizisinin çekim yerleri meselesine gelince, öncelikle dizi bir İstanbul dizisi. Ve asıl sevindiğimiz nokta da bazı kaynaklardan dizinin semt bilgileri geliyor. Dizi ile gelen bilgiler arasında en yaygını dizini İstanbul Beylikdüzü Megakent‘te çekildiği yönünde. Sizlerden de ricamız dizi ve dizi çekim yerleri ile ilgili bilgilerinizi bizlerle paylaşmanız.

Şimdilik iyi seyiler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi ve kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: Kiralık Aşk Çekim Yerleri, Kiralık Aşk Hangi Kafede Çekiliyor, Kiralık Aşk Nerede Çekildi, Kiralık Aşk Seti Nerede Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Comments
 1. -

  ohalan hepiniz başka şey söylüyosunuz hanginize inanayım

 2. -

  Hayır yanlış bilgi vermeyin yenibosna nish kulelerinde cekilmektedir. Ben bu hafta gidicem kiralik ask göre ellerini incelerseniz kulelerin arkasında kuyumcu kent var ve resimde kuyumcu kent gözüküyor ve ben etrafına gidip inceledim binanın en üst katında çekiliyor.

 3. -

  Elçin sangu Barış arduç

 4. -

  barışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş,,,,,

 5. -

  defne nihan ismailin evleri sarıyer,/büyükdere de çekiliyo defne nin abisinin kahveside büyükderede

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir