Hayat Yolunda

Hayat Yolunda dizisi nerede çekiliyor?

01 Eylül 2018 327 0 0

Hayat Yolunda dizisi nerede çekiliyor?

Yayınlanma yılı: 2018

Yönetmen: Erol Özlevi

Yayınlanacağı Kanal: Kanal D

Senaristi: Muharrem Buhara ve Özlem Atasoy

Yapımcı Film Şirketi: Erler Film

Oyuncu Kadrosu: Nehir Erdoğan, Burak Hakkı ve Nihan Büyükağaç

Yaz aylarının ve tatillerin bitmesiyle birlikte yeni sezon filmleri hakkında bilgiler gelmeye başladı. Kanal D, televizyon kanalında yayınlanacağı konusunun netleştiği Hayat Yolunda dizisi nerden çekiliyor hususu ise daha tam netleşemedi. Dizinin kadrosunun imza aşamasına getirilmesi için zaman harcayan film şirketi çekimin nerede yapılacağı konusunda net bir açıklama yapmadı. Fakat edinilen bilgilere göre dizinin çekimlerinin Ağustos ayında başlayacağı ve çekimlerin özenle hazırlanmış setlerde çekileceği ifade edilmektedir. Evlat Kokusu, Adı Mutluluk, Küçük Ağa, Siyah İnci gibi değerli dizileri yöneten Erol Özlev’in yönetmenliğini yapacağı dizi Erler film tarafından çekilecek.

Hayat Yolunda’nın Konusu

Ülkemizde yayınlanmış en uzun soluklu dizilerden biri olan Arka Sokaklar’ı ekranlara taşıyan Erler film tarafından yapılacak olan Hayat Yolunda dizisi nerede çekiliyor gibi konusu da magazinlere yansımadı. Kadrosundaki yetenekli oyunculara, usta yönetmenine ve İkisini de Sevdim gibi güzel dizilere imza atmış dizi senaristlerine bakılarak dizinin tutacağı hakkında yorumlar yapılmaktadır.  Erler film ülkemizde Yabancı Damat, Arka Sokaklar, Güzel Çirkin, Fadime Roman Havası, Anne Babamla Evlensene, Küçük Ağa, Dostlar Mahallesi, İkisini de Sevdim ve Aşktan Kaçılmaz gibi uzun soluklu ve reytingli dizileri izleyiciyle buluşturmuştur. Başarısına Hayat Yolunda ile devam edeceği ifade edilmektedir.

Hayat Yolunda Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında

Dizinin planlarının yapılmasıyla birlikte Hayat Yolunda dizisi nerede çekiliyor, kadrosunda kimler var gibi sorular gelmeye başlamıştır. Cast çalışmaları ile ilk olarak yapım ekibi oluşturuldu. Yapım ekibinden sonra oyuncular belirlendi. Oyuncularla imza aşamasına gelindiği ve Ağustos ayında itibaren çekimlerin yapılacağı konuşuluyor.  Bir dönemlerin ciddi reytinglerini toplayan Yabancı Damat’ta oynamış en son internet dizisi Fİ’de rol almış olan Nehir Erdoğan ile ünlü model ve oyuncu Burak Hakkı dizinin başrollerini paylaşacak. Nihal Büyükağaç ise dizide üvey anne rolünde oynayacak.

Bir önceki yazımız olan Türkiye’de Bulunan Film Platoları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir