hayatı ışığım dizisi

Hayat Işığım Dizisinin Çekim Mekanları Nerelerdir

05 Eylül 2018 293 0 0

Hayat Işığım Dizisinin Çekim Mekanları

2018 sonbahar ayının gelmesi ile birlikte televizyon ve dizi dünyası canlanmış ve birçok dizi fragmanları gösterime sunulmaya başlamıştır. Yeni sezonunun dikkat çekecek dizilerinden biri olan Hayat Işığım dizisinin çekim mekanları nerelerdir? Tanım fragmanında muhteşem manzarası ve denizi ile dikkat çeken dizinin çekim yeri ülkemizin tatil cennetlerinden biri olan Muğla’nın ilçeleridir. Muğla’nın Fethiye ve Köyceğiz ilçelerinde devam eden dizi çekimi aynı zamanda Köyceğiz’de bulunan Dalyan manzarasını da izleyiciye sunmaktadır. Muğla’nın en dikkat çeken ilçelerinde çekilen dizi manzarası şimdiden izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Hayat Işığım Dizisi Oyuncuları

Hayat Işığım dizisinin sürecini MF Yapım yürütmektedir. Yönetmen koltuğuna yen neslin dikkat çeken yönetmeni Yusuf Pirhasan oturmuştur. Senaryo yazarlığını ve dizi projesini Melis Civelek yürütmektedir. Hayat Işığım dizinin çekim mekanları nerededir? Sorusuna cevap arayan izleyici, oyuncu kadrosunu da öğrenmek istemektedir. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda:

  • Tolgahan Sayışman dizinin başrol oyuncusu Yılmaz Bey olarak dikkat çekmektedir.
  • Hazal Subaşı, Elif Özkan karakterine can vermektedir.
  • Esra Bilgiç, Derya Akar olarak izleyici karşısına çıkmaktadır.
  • Serhan Tutumluer
  • Alper Saldıran
  • Cem Uçan
  • Serpil Gül dikkat çeken diğer oyunculardır.

Hayat Işığım Dizisi Konusu

Hayat Işığım dizisi çekim mekanları nerededir? İzleyicinin aklına gelen ilk soru, sonrasında dizinin konusu merak edilmektedir. Dizi Hakkari’de bir yüzbaşının çatışmaya girmesi ve birçok askerini şehit vermesi ardından kendisinin yaralanması ile başlamaktadır. Ağır yaralı olarak kurtulan asker bu olaydan sonra askerlik görevini yerine getirememektedir. Bu nedenle malulen emekli olmak zorundadır. Hayatının bundan sonraki aşamasında deniz feneri bekçisi olarak izleyici karşısına çıkmaktadır. Bu süreçten sonra emekli askerin hayata tutunması ve hayatına giren kişiler dizide izleyiciye sunulmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Geride Kalan Dizisi Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir