Geride Kalan

Geride Kalan Dizisi Nerede Çekiliyor?

04 Eylül 2018 244 0 0

Geride Kalan Dizisi Nerede Çekiliyor?

Show TV ekranlarında yeni yayın dönemi için hazırlanan Geride Kalan dizisi nerede çekiliyor sorusu seyirciler tarafından merak edilen bir konudur. Pastel Film yapımı ile hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz’ün oturduğu dizinin çekildiği şehir, iç ve dış çekim mekanları gibi birçok nokta çok sayıda seyirci tarafından merak edilip sorulmaktadır. Henüz yayınlanmadan konuşulmaya başlanan dizinin İstanbul’da çekilmesi planlanıyor. Yayınlanacağı açıklandıktan sonra büyük ilgi gören ve sosyal medyada konuşulan dizi ile ilgili tüm önemli ayrıntılar ve merak edilen bilgiler yazımızda yer alıyor.

Geride Kalan Dizisi Konusu

Geride Kalan dizisi nerede çekiliyor sorusunu takip eden ve en çok sorulan sorulardan bir diğeri de dizinin konusunun ne olduğu. Dizinin kesin olarak konusu henüz açıklanmamakla birlikte bir dram dizisi olacağı ve içerisinde hüzün ögelerini bolca barındıracağı konuşuluyor. Dizinin senaryosunu ise Nalan Merter Savaş yazmakta. Daha önce de oldukça başarılı ve ünlü dram yapımlarına imza atmış olan Aysun Akyüz’ün yeni dizisi Geride Kalan ’da da başarılı olması kaçınılmaz gibi gözüküyor. Sevilen ve başarılı yönetmenin yeni dizisinin Eylül ayında ekranlarda başlaması planlanıyor.

Geride Kalan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Geride Kalan dizisi nerede çekiliyor ve konusu ne soruları gibi seyirciler tarafından en çok sorulan bir diğer soru dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı sorusu. Pastel filmin yapımcılığını üstlendiği ve daha önce Cennetin Gözyaşları, Kalbimdeki Deniz, Asla Vazgeçmem gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız Aysun Akyüz’ün yönetmenliğini yapacağı dizinin oyuncu görüşmeleri devam ettiği için henüz kadro açıklanmadı. Ancak önceki yapımlarında Amine Gülşe, Ayşegül Günay, Özge Özberk gibi ünlü ve başarılı oyunculara yapımlarında yer veren yönetmenin yeni dizisinde de aynı istikrarı sürdürmesi beklenmekte.

 

Bir önceki yazımız olan Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir