Düğün Dernek 2 Nerede Çekiliyor?

Düğün Dernek 2 Nerede Çekiliyor?

16 Ağustos 2015 468 1 0

Bildiğiniz üzere önce Çalgı Çengi sonra Düğün Dernek ile karşımıza çıkan Ahmet ile Murat bu sefer de Düğün Dernek 2 filmi ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde vizyon tarihi duyurulan Düğün Dernek 2’nin nerede çekildiği merak edenler olur diye hemen kolları sıvadık ve biraz araştırma yaptık.

Düğün Dernek filminin devamı gibi görünse de bu sefer Sünnet düğünü konu edinilen yeni film Düğün Dernek 2‘nin çekim yeri Sivas. Evet evet doğru okudunuz filmin çekimleri Sivas’ta yapılıyor.

Düğün Dernek 2 Sivas’ın neresinde çekiliyor tam olarak bilmiyoruz ama sora sora Bağdat bulunur demişler. Sizler de Düğün Dernek 2’nin çekim yerleri konusunda bilgi sahibi iseniz bizlere yazarak meraklılarına yardımcı olabilirsiniz.

Şimdilik beklemedeyiz, Düğün Dernek 2 çıkış tarihi olarak 4 Aralık 2015 belirtiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi ve kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: Düğün Dernek 2 Çekildiği Yerler Nerede, Düğün Dernek 2 Çekimine Gitmek İstiyorum, Düğün Dernek 2 Hangi İlde Çekildi, Düğün Dernek 2 Hangi İlde Çekiliyor, Düğün Dernek 2 Nerede Çekildi, Düğün Dernek 2 Nerede Çekilecek, Düğün Dernek 2 Oyuncu Olmak İstiyorum, Düğün Dernek 2 Set Adresi Nedir, Düğün Dernek 2 Seti Nerede, Düğün Dernek 2 Setine Nasıl Gidilir Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Comments
  1. -

    Villaya girip köpeğin ısırlma sahnesi şilenin satmazlı köyünde çekildi

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir