Bir deli rüzgar

Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor?

03 Eylül 2018 360 0 0

Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor?

Yeni sezon dizilerinin tanıtımı birbiri ardına gelmekte olup, Bir Deli Rüzgar dizisi de yayınladığı tanıtım videoları ile dizi severlerin ilgisine sunulmuştur. Dizinin oyucu kadrosu ve konusu belirli olmuştur. Senaryosu hazır olan Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor? Gibi sorular merak konusu olmaya başlamıştır.

Bir Deli Rüzgar Dizisinin Çekim Mekanları

FOX TV’ de yayınlanacak olan Bir Deli Rüzgar dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. Konusu gereği sahne çekimi yapılan mekanlar, başroldeki kızların baba evlerinin bulunduğu mekanların, gazinoların setleri belli olmamakla birlikte İstanbul’un güzide semtlerinde çekilmektedir. TMC Film’in yapımını üstlendiği ve Erol Avcı’nın yapımcı olarak bulunduğu dizinin fragmanları ilgiyi üzerinde toplamaktadır.

Bir Deli Rüzgar Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

TMC Film yapımcılığında olan Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları yayınlanan fragmanlarda görüldüğü gibi belli olmuştur. Başrollerini Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat,   Almida Ada, Erdem Kaynarca ve Görkem Kanbolat Arslan gibi ünlü oyuncular paylaşmaktadır. Dizide Pelin Uluksar, Fulya Ülvan,  Ceren Benderlioğlu, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Gürol Güngör, Taner Turan, Fulden Akyürek ve Mehmet Ali Yılmaz gibi birçok önemli isim ve başarılı oyuncular yer almaktadır.

Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ise, hem bizi 1970’lere götürerek hem de günümüzden örnek vererek iki kadının zor yollardan geçtiği şöhreti yakalama hayallerini anlatmaktadır. Melike ve Gökçe’nin başarıya ulaşma öykülerini anlatan dizi de özellikle Melike’nin çalıştığı barda tuvalet temizliği yapmasından sahne almasına kadar geçen zorlu süreci anlatmaktadır. Yani en düşük seviyeden en yükseğine nasıl çıkmış, dizi severlere anlatılmaya çalışılmıştır. Bu zorlu süreci yaşayan Melike, aynı şeyleri yaşamaması için karşısına çıkan Gökçe’yi uyarmaktadır. Gökçe şöhretin ihtişamından kendini alıkoyamazken, Melike’nin geçmişte yaşadığı olaylar bir bir yüzüne vurulmaktadır. Bu yazımızda Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor? Sorusuna yanıt verdik.

Bir önceki yazımız olan Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir