beni-affet-nerede-cekiliyor

Beni Affet Nerede Çekiliyor?

30 Ekim 2015 953 6 0

Beni Affet dizisi nin yönetmenliğini Gülşen Erişdi, Altan Yücel ve Gürsel Ateş yapmaktadır. 6 sezondur izleyicinin merakla izlemeye devam ettiği dizinin başlıca rollerinde Nusret Şenay, Ulviye Karaca, Murat Danacı, Gaye Turgut, Murat Danacı, Şeyma Korkmaz, İlkay Kayku ATALAY, Zeynep Aytek yer alıyor.

Kayseri’den geldikten sonra Ankara’nın sayılı zenginleri arasına girme başarısı gösteren Osman başarılı bir iş adamıdır. Ankara’nın Siteler semtinde başladığı mobilya üretimini, zamanla mağazalar zincirine, çevirmiştir. Katı ve disipline önem veren bir kişiliğe sahiptir. Şirketini olduğu gibi ailesini de demir yumruk gibi yönetmektedir. İşinde başarılı olan bu sert yöntem ailede başarılı sonuç vermemektedir. Dizide Osman, eşi ve çocuklarının mutsuz yaşamından kesitler işlenmektedir.

Beni affet dizinin çekimleri Ankara’nın çeşitli semtlerinde yapılmakla birlikte, ağırlıklı olarak Ulus civarı dizi çekim alanı olarak kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi ve kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: beni affet hangi ilde çekiliyor, beni affet hangi köyde çekiliyor, beni affet hangi okulda çekiliyor Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Comments
 1. -

  ben beni affetin setine gideceyim pazar günü orda olurlar mı

 2. -

  beni affetdeki feride ve cüneyt pazar günü 13:30 da optimum avm ye
  geliyor

  1. -

   hangi şehir adana dimi

 3. -

  çekimerin olduğu yeri ziyaret etmek istiyorum admin rica etsem bi tl numarası bulabilirmisin

 4. -

  Ben kibris koyundeyim ama beni affetin cekildigi yeri bulamiyorum lutfen cevap verinn

  1. -

   seni çok seviyorum feride hepinizi adım zilan çok seviyorum çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir