baba candir nerede cekiliyor

Baba Candır Nerede Çekiliyor?

01 Ağustos 2015 625 0 0

TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkan Baba Candır dizisi yaz dizileri arasında yerini aldı. Baba Candır‘ın oyun kadrosunda çok deneyimli oyunculardan genç isimlere geniş bir yelpazede seçenek bulunuyor. Sıcak yaz günlerinde kafa dağıtmak istiyorsanız Baba Candır tam size göre bir dizi.

Baba Candır’ın çekim yerleri konusunda ise Kapadokya’da çekimlerin bazılarının yapıldığı, genel çekimlerin ise İstanbul’da yapılacağı konuşuluyor. Sizler de Baba Candır setine rastlar da bizlere yazarsanız tüm ziyaretçilerimizle buradan paylaşacağız tabiki bizim araştırmalarımız da devam ediyor.

Şimdilik iyi seyirler diliyor, Baba Candır diyoruz 🙂

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi ve kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: Baba Candır Çekim Yeri Neresi, Baba Candır Hangi İlde Çekiliyor, Baba Candır Hangi Okulda Çekiliyor, Baba Candır Nerede Çekildi, Baba Candır Set Adresi Neresi, Baba Candır Seti Nerede Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir