yetenek-sizsiniz-nerede-cekiliyor

Yetenek Sizsiniz Nerede Çekiliyor?

Yetenek Sizsiniz uzun yıllardır nerede çekiliyor merak edenler için ufak bir araştırma yaptık. Yetenek Sizsiniz stüdyoları nerede merak edenlerden gelen sorular üzerine sizleri aydınlatmak adına baya bir araştırdık. TV 8 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen ve Acun Ilıcalı’nın başarılı projelerinden Yetenek Sizsiniz’in çekim yerlerini bulduk. İstabul’da çekimleri devam eden Yetenek Sizsiniz İstanbul’da çekiliyor. Çekimleri görmek isteyen ve izleyici olarak katılmak isteyenlerin günler ile ilgili bilgi alması gerekiyor.

Hangi günler çekim yapıldığı ile ilgili çalışmalarımız sürmesine rağmen en sağlıklı bilgiyi yapımcı firmadan alacağınızı tekrar belirtmekte fayda görüyoruz.

Acun Ilıcalı’nın yabancı ülkelerden ithal ettiği yarışmalardan bir tanesi olan Yetenek Sizsiniz dünya genelinde dikkatle takip ediliyor. Acun Ilıcalı uygulaması Türkiye’ye uyarlayarak yayınlamaya başlamıştı. Uzun senelerdır ekranlara gelen yarışma Acun Medyanın birçok uygulaması gibi izlenme rekoru kıran bir yarışma. Programda 3 şahıstan meydana gelen bir jüri bulunmakta. Jüride Acun Ilıcalı kesinlikle bulunmakta. Diğer jüri üyeleri ise Hülya Avşar ve Ali Taran ile birlikte toplamda 3 isim bulunmakta. Yarışmaya başvuran şahıslar ekranları başındaki izleyiciye ve jüri üyelerine kendi becerilerini sergiliyor.

Bu kabiliyetlerin muazzam ve dikkat çekici olması kendi faydalarına olurken beğenilen isimler üst tura çıkmayı başarıyor. Jüri üyelerinin önlerinde düğmeler bulunmakta ve düğmeler yardımıyla beğenmedikleri şahıslari durdurma hakkına sahip olabiliyorlar. Fakat bu 3 kişinin de bastığı hallerde geçerli oluyor. Jüri üyeleri performansını sergileyen müsabakacılara Evet ya da Hayır olmak suretiyle İki alternatifle yanıt sağlıyor. Evet olumlu manada olurken müsabakacının ileri aşamalara çıkması için lüzumlu en mühim alternatif oluyor.

En az 2 evet alan isimler tur atlamayı garantiliyor. Yarı finalde en yüksek oyu alan belirli kontenjana girmeyi başarıyor ve finale çıkma şansı elde ediyor.. Sms ile tespit edilen bu netice ardından finale kalan isimler arasından tekrar SMS oylaması gerçekleşiyor. İzleyicinin en fazla beğendiği ve en fazla SMS desteği sağladığı isim şampiyon oluyor. Programa başvurmak için sergilemek dilediğiniz becerinize dair bir video ve müracaat formu doldurmak gerekiyor. Elemelerden başarı ile geçen isimler stüdyoya çağrılıyor. Bu biçimde şampiyon olan talihi ortaya çıkmış oluyor.

Yetenek Sizsiniz Yarışma Başvuru Yerleri

22.10.2017 / İSTANBUL – LAMARTİNE OTEL
Adres: Kocatepe Mahallesi, Lamartin Cd. No:25, 34437 Beyoğlu/İstanbul
Tel: (0212) 254 62 70

21.10.2017 / İSTANBUL – LAMARTİNE OTEL
Adres: Kocatepe Mahallesi, Lamartin Cd. No:25, 34437 Beyoğlu/İstanbul
Tel: Telefon: (0212) 254 62 70

Yetenek Sizsiniz yarışma başvuru formu TV 8 sayfasında dolduruluyor.

ANKARA İÇİN:
Adres: Kavaklıdere Mahallesi, Demonti HOTEL,, Esat Cd., Çankaya/Ankara

ADANA İÇİN:
Adres: Reşatbey Mh., Turhan Cemal Beriker Bulv. 20/A, 01120 Seyhan/Adana

İSTANBUL İÇİN:
Adres: Kocatepe Mahallesi, Lamartin Cd. No:25, 34437 Beyoğlu/İstanbul

İZMİR İÇİN:
Adres: Akdeniz Mahallesi, Vali Kazım Dirik Cd. No:7, 35210 Konak/İzmir

KOCAELİ İÇİN:
Adres: M. Alipaşa Mahallesi, Erkan Sk No:3, 41050 İzmit/Kocaeli

Yetenek Sizsiniz Yarışması ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Aşkın Bedeli Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde aşkın bedeli hangi okulda çekiliyor, aşkın bedeli nerede çekildi ve aşkın bedelinin çekilidiği yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:

  • yetenek sizsiniz nerede çekiliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir