Seksenler Seti Nerede?

Seksenler seti nerede sorusuna cevap arayanlar bu yazımızda cevabı bulabilirsiniz. TRT 1 ekranlarında her hafta seksenli yılların anlatıldığı keyifli dizi Seksenler dizisi izleyiciler tarafından çok beğenildi. O yıllarda yaşadıklarımızı hatırlatan, kâh duygulandıran kâh güldüren bu eğlenceli dizi Seksenler’i izlerken sizde nerede çekildiğini merak ettiyseniz yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Seksenler Dizisi için çekim seti İstanbul’da kurulmuştur. Çekimler için büyük ve geniş bir plato hazırlanmıştır.

TRT 1 ekranlarının sevilen programı seksenler dizisini her yaştaki seyirci severek izliyor. Dizide ünlü oyuncular Rasim Öztekin, Serhat Kılıç, Şoray Uzun, Vural Çelik, Ceyhun Fersoy, Pelin Akıl, gibi birçok tanınan ünlü oyuncu rol alıyor. Dizinin tüm bölümleri keyifli, makara, şen şakrak geçiyor. Siz de kendinizi bu sıcacık heyecanlı dizinin içerisinde bulabilirsiniz. Seyredenlerin yine seyrettiği severek takip ettikleri en en çok tercih edilen dizilerden biri olan Seksenler de Diziyi seyrederken, arka planda kendinizi 12 Eylül 1980 darbe yıllarının içinde gibi hissederek o yılların tecrübelerine tanık olacaksınız. Yılların unutmadığı konuları dizide toplayarak ileriki nesle anlatılmasını gözlemleyebilirsiniz.

Seksenler Nerede Çekiliyor?

Seksenler dizisinin setine giderek oyuncularla tanışmak isteyen izleyicileri için adresini sizlere vermek istedik. Umalım ki talih sizden yana olsun ve misafir oyuncu olarak ekranlarda yer alma imkanı bulun.

Seksenler dizisi Kartal Köprüsü’nden aşağıya doğru inerek soldaki kapalı alanda çekilmektedir. Çekimler kapalı alan olduğundan ötürü görme ihtimali çok olmayacaktır ancak gidip görme imkânına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beni Böyle Sev Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde beni böyle sev hangi üniversitede çekiliyor ve beni böyle sevin çekildiği üniversite hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir