sag-salim-2-nerede-cekiliyor

Sağ Salim 2 Nerede Çekiliyor?

Sağ Salim 2 nerede çekiliyor merak eden sinemaseverler için ekibimiz yine boş durmadı. Beğenilen sinema filminin ikincisinin çıkacağını duyunca araştırma için kollar sıvandı. İlk film Mersin Silifke Taşucu’nda idi. İkinci filmin de burada çekildiğine dair çeşitli kaynaklardan duyumlar aldık. Tabii en doğru cevabı yapımcı firma verecektir.

En son gelen bilgilere göre Sağ Salim 2, Kastamonu Cide ilçesinde yapılmış. Film çekimlerinin oldukça eğlenceli geçtiği belirtiliyor.

Sağ Salim 2 yine sevenlerini mutlu edeceğe benziyor. Umarız Sağ Salim 2 nerede çekildi tarzında sorulara da cevap verebilmişizdir.

Yönetmen Ersoy Güler; “İlkinden 4 kat daha komik olaylar silsilesi seyirciyi şaşırtacak. Daha şimdiden çok konuşulan ve beklenmekte olan film, sinema salonlarını dolduracağı ümidindeyiz. İzleyicinin beklentileri yüksek olduğundan heyecanlanmamak elde değil. Biz de dört gözle montajın bitmesini bekliyoruz. Her gün stüdyodayız. Bir taraftan da sponsorluk çalışmaları devam ediyor. Çok emek verdik, umarım herkes beğenir” açıklamasını yaptı.

Bir önceki yazımız olan Şefkat Tepe Hangi İlde Çekiliyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir