Ölene Kadar Nerede Çekiliyor?

Ölene Kadar Nerede Çekiliyor?

02 Ocak 2017 287 0 0

Ölene Kadar dizisi nin nerede çekildiği birçok kişinin merakına neden oldu. 2017 Ocak ayından itibaren ATV’de yeni bir dizinin yayını başlıyor. Fahriye Evcen ve Engin Akyürek’in başrolünü paylaştıkları bu dizi televizyon seyircileri tarafından merakla bekleniyor. Yapımcılığını Tıms Production’ın paylaştığı bu dizinin senaryosunu Elif Usman Ergüden yazarken, yönetmenliğini ise Umur Turagay yapıyor.

Ölene Kadar dizi filmi nde Dağhan karakterine hayat veren Engin Akyürek evlenme planları yaparken, kendisine hazırlanan bir komplo sonucu mühebbet hapse mahkum olup aşık olduğu kadını kaybeden bir genci canlandırıyor. Dağhan’ın yaşadığı bu haksızlık onun hayatında büyük travma ve kırılmalar yaratır. Fahriye Evcen ise, Dağhan’ın suçsuzluğunu ispatlamak için yardımcı olmaya çalışan avukat “Selvi” karakteriyle seyirci karşısına çıkıyor. Zaman içinde Dağhan ile Selvi arasında ortaya çıkacak yakınlaşma dizinin aşk temasını oluşturuyor. Sarp Levendoğlu dizide işlediği suçu Dağhan’a atan kötü adam “Ömer” rolünde.

Ölene Kadar tanıtımları başladıktan sonra oyuncu fanları meraklıları Ölene Kadar nerede çekiliyor diye merak etmeye başladılar. Dizinin ilk bölümleri İstanbul Belgrad Ormanları civarında yapılıyor. Çekimlerine kasım ayı sonunda başlanan dizi ile ilgili hapishane görüntü çekimleri de yapılıyor. İstanbul Beykoz’da kurulan geçici sette bazı sahneleri çekiliyor.

Ölene Kadar kadrosu nda çok sayıda önemli sanatçı görev yapıyor. Sarp Levendoğlu, Gülcan Aslan, Tansu Biçer, Lale Mansur, Ferdi Sancar, Ragıp Savaş, Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz zengin kadroda yer alıyorlar.

Ölene Kadar nerede çekiliyor konusunu öğrenip, çekimleri canlı izlemek isteyen varsa Beykoz semtine ve Belgrad Ormanları civarına bakabilirler. Mekanlarda değişiklik olursa ayrıca bildireceğiz.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi ve kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: Fahriye Evcen Ölene Kadar, Ölene Kadar atv, Ölene Kadar çekim yeri, Ölene Kadar hangi semtte, Ölene Kadar seti nerede Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir