medcezir-nerede-cekiliyor

Medcezir Hangi Üniversitede Çekiliyor?

Medcezir hangi üniversitede çekiliyor merak edenler için çoğu üniversiteyi araştırdık. Star TV’nin oldukça izlenen dizilerinden Medcezir dizisi ile ilgili güzel haberler vermek için uğraşıyoruz. 1 ay önce yayınladığımız yazımızda hangi okulda çekildiği ile ilgili muammaların olduğunu söylemiştik artık belirginleşti. Hangi okulda çekildiği ile ilgili muammaya son vermek adına yine nerede çekiliyor sorusunun vazgeçilmez cevap kaynağı neredecekiliyor.org fazla uzatmadan sizlerle bulduğu bilgileri paylaşıyor. Dizinin çekimlerinin İstanbul’da Ümraniye’de Mustafa Kemal Mahallesi’nde olduğunu söyleyenlerin yanı sıra ev çekimlerinin Tuzla Mercan’da yapıldığını da öğrendik.

Hangi üniversitede çekiliyor sorusuna yanıtımız Kemerburgaz Üniversitesi Bağcılar Kampüsü (ziyaretçilerimizin bazılarından gelen bir bilgi), bu kurum aynı zamanda birçok dizinin de okul çekimlerinin yapıldığı yer olarak biliniyor.

Bir önceki yazımız olan Şefkat Tepe Hangi İlde Çekiliyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“Medcezir Hangi Üniversitede Çekiliyor?” için 9 yorum

 1. Medcezir’in üniversite çekimleri hangi günlerde ve hangi saatlerde yapıldığı bilen var mı

 2. Medcezir’in üniversite çekimleri hangi günlerde ve hangi saatlerde yapıldığı bilen var mı arkadaşlar?

 3. evt dogru kemerburgaz ünirsitesinde cekiliyr ama hangi gün ve hangi saatler de cekiliyor bilmiyrm

 4. Admin özel FENERBAHÇE Eğitim Kurumlarında çekiliyor diyor yanlış.Ben Fenerbahçe kolejinin hemen yanında oturuyorum, orada sadece Güneşi Beklerken dizisi çekiliyor.

  1. Güneşi Beklerken dizisinin çekildiği doğrudur. Ziyaretçilerimizden gelen bilgilere göre Medcezir’in çekildiği üniversitenin orası olduğunu söyledik. Yine ziyaretçilerimizden gelen bilgilere göre farklı bilgiler olursa yayınlarız. İlginiz için teşekkürler, saygılar.

   1. Medcezir kemerburgaz Üniversitesi bağcılar kampüsünde çekiliyor diye biliyorduk tekrar araştırsanız

 5. Selenaaaaaay çok güzelsin seni çok seviyoruz. Ayrıca neredecekiliyor.org dizileri tanıtmaya devam etsin şahanesiniz.

 6. Medcezir hangi üniversitede çekiliyor çok merak ediyordum cevabınız için sağolun. Çağatay çok ama çok yakışıklı değil mi arkadaşlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir