hangi dizi nerede çekiliyor

Karadayı Nerede Çekiliyor?

Karadayı nerede çekiliyor diye düşündünüz, internette aramaya başladınız ve bu siteye geldiniz.O zaman sorunuzun cevabı için tam doğru yerdesiniz.Çünkü neredecekiliyor.org ailesi olarak tüm mesaimizi bu tür sorulara ayırıyoruz ve yoğun araştırmalar yapıyoruz.Araştırmalar sonucunda dizi meraklılarını tatmin edici cevaplar bulup sitemizde paylaşıyoruz.

Atv de yayınlanan Karadayının başrollerini Deli Yürek ve Ezel dizisinden tanıdığımız Kenan İmirzalıoğlu ve Binbir Gece dizisinde şehrazat rolüyle ünlenen Bergüzar Korel paylaşıyor.

Fazla uzatmadan Karadayı nerede çekiliyor sorusuna gelelim. Cevabımız Beykoz’da Eski bir Kundura Fabrikası olacaktır. Çekimler burada kurulan sette yapılıyor.

Bir önceki yazımız olan Beni Böyle Sev Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde beni böyle sev hangi üniversitede çekiliyor ve beni böyle sevin çekildiği üniversite hakkında bilgiler verilmektedir.

“Karadayı Nerede Çekiliyor?” için 2 yorum

  1. ben sinan bu diziyi her hafta zevle izliyorum ama bende büdızıde rol almak isteim ben vanda arıyorum

  2. Karadayı nerede çekiliyor diye çok araştırdım sayenizde öğrendim teşekkürler. Kenan İmirzalıoğlu çok yakışıklı diğer arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir