edho nerede cekiliyor

EDHO Nerede Çekiliyor? 2016

09 Mayıs 2016 493 0 0

ATV’nin sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nam-ı diğer EDHO’nun çekim yerleri hakkında net bilgiler gelmeye başladı. Özellikle Çakırbeyli ailesinin toplantılarını yaptığı galerinin ve Ünal Bey’in evinin nerede olduğu çok merak ediliyordu o konu da ayrıca netleşti.

Gizli görüşmelerin ve toplantıların yapıldığı EDHO Galeri’si Car Rental Ataturk Mahallesi Bilgi Sokak No:18 Ataşehir / İSTANBUL adresinde bulunuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sadece bir mafya dizisi olarak karşımıza çıkmıyor aynı zamanda dizi içerisinde kadınlar arasındaki konuşmalar ve bazı komik sahnelerde dikkat çekiliyor. Dizinin genel çekimleri Ataşehir civarında yapılıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çekim günleri ise tam olarak net değil ama haftanın minimum 5 günü çekim oluyor. Çekimler genel olarak diziyi izleyenler de bilir geceleri yapılıyor. Galeri de yapılan çekimler ise çok daha kısıtlı zamanlarda yapılıyor yani çekim ekibini her zaman galeri de bulmanız mümkün değil.

Ünal Bey’in konağı nerede merak edenler ise bu bilgiye şaşıracaklar o konak Validebağ Korusu’nda yani aslında Hababam Sınıfı Müzesi olarak hizmet veren yer.

EDHO çekimleri için genel olarak yeşillik ve tenha alanlar çekiliyor çünkü kalabalık ortamlarda çekim işleri aksayabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi ve kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: EDHO Galeri Nerede, EDHO Nerede Çekildi, EDHO Ünalın Evi Nerede, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Çekim Yerleri, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Nerede Çekiliyor, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Seti Nerede, Ünal Beyin Evi Nerede Categories: Diziler Ne Zaman Çekiliyor?, Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir