Bir Yastıkta Kocayalım Nerede Çekiliyor?

Bir Yastıkta Kocayalım Nerede Çekiliyor?

20 Ekim 2017 279 0 0

TRT1 ekranlarında yayınlanan Bir Yastıkta Kocayalım programı toplumsal mesajlar veren ender programılardan. Aile yaşamının sıhhatli ilerleyebilmesi için destekler gerçekleştiren programı boşanmaların en aza indirilmesi için büyük çaba sarfediyor. Öncelik ile esas mevzulardan bahsederek halkı şuurlandirmek amaçlanıyor. Evlilik gibi mühim bir kurumun açıklaması, ne biçimde yönetilmesi konusu ile ilgili veriler veriliyor. Evliliğinde sorunu olan çiftlerin problemini gidermek adına son derece işe yarayan bir program özelliğine sahip. Gerçek hayat hikayelerinden yararlanarak çekilen program izleyicinin kafasındaki soruları yanıtlamak için çok yararlı.

Gerçek yaşam hikayelerinden yola çıkılarak hazırlanan program, ‘Evlilik nedir?’, ‘Bu mühim kurum sevgiyle, saygıyla, sabırla senelerce devam eder mi?’, ‘Neden günümüz evlilikleri bu kadar hızlı sonlanıyor?’, ‘Neden boşanmalar bu kadar çoğalıyor?’ gibi sorulara yanıt arıyor. Televizyon başındakileri şaşkınlığa düşürecek, mutlu edecek ve yol gösterecek birçok öğeyi içerisinde barındıran “Bir Yastıkta Kocayalım” ülkemizde fazlalaşan boşanma rakamlarına çözümsel bir yaklaşım getirirken, evlilikte ortaya çıkan sorunları da gözler önüne seriyor.

Evlilik gibi mühim kurumun süreklilığı ile ilgili mühim açıklamalar veren programın konuşmacısı bu programın yanı sıra aile danışmanlığı yapan Mehmet Tekneci. Mesleğinde tecrübeli olan Mehmet Tekneci ile kafanıza takılan bütün problemlerin yanıtını basitçe bulmak mümkün. Ekranları başındaki izleyicilere hem bilgi veren hem de seyrederken duygulandığı bir program olan Bir Yastıkta Kocayalım programa katılan problemli çiftlerin sorun ettiği hususları tatlıya bağlamaya çalışıyor. Yayın sırasında gergin anlar yaşanmaya devam eder iken sunucu ile birlikte bu kavgalar dindiriliyor ve devamının gelmemesi için tesirli konuşmalar gerçekleşiyor. Son olarak da herkesin mutlu sona ulaştığı program Bir Yastıkta Kocayalım’ı hafta içi her gün saatler 15.00’de TRT1 ekranlarında seyredebilirsiniz.

Bir Yastıkta Kocayalım – Başvuru Formu

Başvuru formu “Bir Yastıkta Kocayalım” sitesinden temin edilebilir.

Bir Yastıkta Kocayalım çekim yerleri ve ulaşım telefonu ile ilgili bilgileri en kısa sürede eklemeyi umuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisi Pusu Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde kurtlar vadisi pusu istanbulun neresinde çekiliyor, kurtlar vadisi pusu nerede çekildi ve kurtlar vadisi pusu nerede çekiliyor 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir