Beni Böyle Sev Nerede Çekildi

Beni Böyle Sev Nerede Çekiliyor?

30 Ekim 2015 748 11 0

Beni Böyle Sev nerede çekiliyor merak eden seyirciler için detaylı bir yazı hazırladım. Beni Böyle Sev hangi üniversitede çekiliyor merak konusuydu içimde. Çünkü reel bir üniversitede ile karşılaşmadık dizide. Sonuç itibariyle biraz kafa yordum. Dizinin çekilebileceğin üniversiteler hangileri olabilir biraz düşündüm. Devlet üniversitesi olmadığı kesindi çünkü illaki duyulurdu ve oldukça zor olurdu çekimler. Geriye özel üniversite seçeneği kalıyordu. Beni Böyle Sev nerede çekiliyor diye düşünürken diziyi izlerken “Yeni Bakış Üniversitesi” ile karşılaştım. Tabi normal olarak biraz araştırma yaptım ve böyle bir üniversitenin varolmadığı hayal ürünü olduğunu keşfettim.

Zaman geçti ve özel üniversiteleri incelemeye başladım. Beni Böyle Sev hangi üniversitede çekiliyor bulmam gerekiyordu sonunda istediğim sonuca ulaştım. Bir dedektif edasıyla araştırmalarım sonucunda Beni Böyle Sev nerede çekiliyor sorusunun yanıtını buldum.

Özel üniversiteler içinde yaptığım elemeler sonucunda karşıma Okan Üniversitesi çıktı ve vay arkadaş dedim demek burada çekiliyormuş. Yeni kurulan özel üniversitelerden olan bu üninin böyle bir diziye çekim imkanı tanıması da hem bizler adına hem kendileri adına oldukça güzel.

Güncelleme: Ayşem ve Ömer’i evi Libadiye‘de bilgisi seyiricilerimizden geldi bilginize. 🙂

Beni Böyle Sev nerede çekiliyor dediniz biz de bulduk.

Beni Böyle Sev nerede çekiliyor dediniz biz de bulduk.

Beni Böyle Sev nerede çekiliyor merak edenler için de yazımızın sonuna geldik. Neredecekiliyor(nokta)org sizlere dizilerin ve filmlerin nerelerde çekildiğini baştan savma değil aynen bu yazıda olduğu gibi detaylı bir şekilde sunmaya devam edecek esen kalınız efenim.

Bir önceki yazımız olan Muhteşem Yüzyıl Nerede Çekiliyor? başlıklı makalemizde muhteşem yüzyıl hangi semtte çekiliyor, muhteşem yüzyıl setleri nerede çekiliyor ve muhteşem yüzyılın seti nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

Tags: beni böyle sev hangi üniversitede çekiliyor, beni böyle sevin çekildiği üniversite Categories: Genel
share TWEET PIN IT SHARE share share
Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

Comments
 1. -

  ayşem ve ömerin evi ve köftecidükkanı nerde olduğunu bilen varmı

 2. -

  Yaziniz icin tesekkurler ama ben ne kdar arastirsam da Cansel Elcin ve Tuba Buyukustun un dizisi Gonulcelen in nerede cekildigini bulamadim. Acaba bilen varsa yardimci olabilir mi? Ben de sanat okulu ariyorum ve o okul cok sicak geldi. Simdiden tesekkurler.

  1. -

   Gönülçelen nerede çekildi araştıralım efendim.
   İlginiz için teşekkürler, iyi seyirler. 🙂

 3. -

  Ayşem ve omer evi libadiyede

  1. -

   Cevabınız için çok teşekkür ederiz. 🙂

  2. -

   okan üniversitesi

 4. -

  Evlerin ve köftecinin adresi nerede

  1. -

   Araştırıyoruz efendim bulunca yazmaya çalışacağız. İyi seyirler 🙂

 5. -

  merhaba ben ilgin beni böyle sevin okul çekimi değil normal seti nerde çekiliyor acaba lütfn cevap verin

  1. -

   ayse ve omerin evi uskudar bulgurlu mahallesinde

 6. -

  merhaba beni böyle sev dizisinin 25.bölümden itibaren olan üniversite sahneleri nişantaşı üniversitesi bayrampaşa kampüsünde çekiliyor..

Leave a reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir