Aramızda Kalsın Dizisi Nerede Çekiliyor?

Aramızda Kalsın dizisi nerede çekiliyor merak edenler için araştırma ekibimiz yine boş durmadı. Yeni dizilerden Aramızda Kalsın’ın çekim yerlerini merak edip araştıran ekbimiz dizinin hazırlık aşamalarını da sizlere biraz anlatmak istiyor. Aramızda Kalsın dizisi aile ile izlenebilecek bir dizi olacak ve ziyaretçilerimiz sonucunda nerede çekildiğini öğrendik.. Uğur Yücel’i başrolde gördüğümüz aramızda kalsın dizisinde bir çok olay evimizide konu olacak. Konuyu fazla uzatmadan Aramızda Kalsın nerede çekiliyor sorunuza gelmek istiyoruz. Yorum yapanlar ziyaretçilerimiz sayesinde çekimlerinin çoğunun Beykoz’da olduğunu öğrendik.

Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

6 thoughts on “Aramızda Kalsın Dizisi Nerede Çekiliyor?

 • 13 Kasım 2014 at 20:59
  Permalink

  Coğu bizim cafede çekiliyor 🙂

  Reply
 • 17 Şubat 2014 at 15:41
  Permalink

  ben biliyorum çengelköy defdardaroğlu sokağında

  Reply
 • 25 Ocak 2014 at 22:09
  Permalink

  Aramızda kalsın nerede çekiliyor sorusuna cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu diziyi çok seviyorum. Uğur Yücel’in diğer dizileri gibi bu da oldukça güzel. En favori karekter kim acaba arkadaşlar arasında?

  Reply
 • 18 Aralık 2013 at 23:14
  Permalink

  buyuk cogunlugu beykozda cekılıyor.

  Reply
 • 25 Kasım 2013 at 17:50
  Permalink

  çekildiği konak çengelköyde

  Reply
 • 19 Eylül 2013 at 20:51
  Permalink

  istanbulda çekileceğini herkes bilir ben size daha iyi bilgi verebilirim bir kısmı gaziantepte dizinin fragmandan bile anlaşılıyor

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.