home Genel Aramızda Kalsın Dizisi Nerede Çekiliyor?

Aramızda Kalsın Dizisi Nerede Çekiliyor?

Aramızda Kalsın dizisi nerede çekiliyor merak edenler için araştırma ekibimiz yine boş durmadı. Yeni dizilerden Aramızda Kalsın’ın çekim yerlerini merak edip araştıran ekbimiz dizinin hazırlık aşamalarını da sizlere biraz anlatmak istiyor. Aramızda Kalsın dizisi aile ile izlenebilecek bir dizi olacak ve ziyaretçilerimiz sonucunda nerede çekildiğini öğrendik.. Uğur Yücel’i başrolde gördüğümüz aramızda kalsın dizisinde bir çok olay evimizide konu olacak. Konuyu fazla uzatmadan Aramızda Kalsın nerede çekiliyor sorunuza gelmek istiyoruz. Yorum yapanlar ziyaretçilerimiz sayesinde çekimlerinin çoğunun Beykoz’da olduğunu öğrendik.

Nerede

Yerli ve yabancı dizilere meraklı, izlediği dizilerin nerede çekildiğini hep merak ederdi. Kendisi gibi insanlar olabileceğini düşündü ve araştırmaya başladı.

6 thoughts on “Aramızda Kalsın Dizisi Nerede Çekiliyor?

  1. Aramızda kalsın nerede çekiliyor sorusuna cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu diziyi çok seviyorum. Uğur Yücel’in diğer dizileri gibi bu da oldukça güzel. En favori karekter kim acaba arkadaşlar arasında?

  2. istanbulda çekileceğini herkes bilir ben size daha iyi bilgi verebilirim bir kısmı gaziantepte dizinin fragmandan bile anlaşılıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.